Hasanpaşa Mah. Petrolyolu Cad. Hisar Sok. Sultanbeyli İstanbul
tr

Ofis & Büro Taşımacılığı

Anasayfa » Ofis & Büro Taşımacılığı

Ofis & Büro Taşıma düşüncesi bir iş sahibi olarak size çok zor görünüyorsa, rahat olun – olması gerekmez! İşletmeniz ister büyük ister küçük olsun, muhtemelen en az bir kez yeni bir alana taşınmaya karar vereceksiniz. Bu zaman geldiğinde, ofisinizi, mağazanızı veya depo transferinizi kolaylaştıracak bilgilerle hazır ve silahlı olmanıza yardımcı olur. Bir kaç adım ileride, yer değiştirmeleriniz herkes için daha verimli, daha ucuz ve daha az stresli olacak. Onay Nakliyat, taşınmadan önce aşağıdaki hazırlıkları yapmanızı tavsiye eder:

· Müşterilerinizi ve Tedarikçilerinizi Bilgilendirin

Müşterilerinizin ve tedarikçilerinizin her şeyin sorunsuz bir şekilde yürümesi için gerekli olduğu sürece önceden bildirildiğinden emin olun. Bir web siteniz varsa, adresinizi güncellemeyi unutmayın!

· Yeni Düzen Planla

Önünüzde bir kat planı çizin ve yeni alanınızın ayrıntılı ölçümlerini yapın. Hücrelerinizin ve eşyalarınızın nereye gideceğini ve varsa hangi yeni mobilya ve dekorlara ihtiyacınız olacağını belirleyin.

· Güvenilir Bir Nakliyat Firması Bulun

Sektörünüzdeki iyi bir nakliyat firması için bir referans alabilirseniz, harika. Referansınıza güvenin. Bu arada bulduğunuz nakliyat firmasından yazılı bir fiyat teklifi almayı da unutmayın. Bu sizin için akıllı bir hamle olur.

· Çalışanlarla İletişim Kurun

Çalışanlarınızın yaklaşan hamlede sorumluluklarının farkında olduğundan emin olun.

· Elektronik Yükseltme, Kağıtsız Git

Bir ofis hareketi, eski elektronik cihazlarınızı yükseltmek ve belgeleriniz için e-depolama alanını tercih etmek için harika bir fırsattır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: