Hasanpaşa Mah. Petrolyolu Cad. Hisar Sok. Sultanbeyli İstanbul
tr

Kurumsal Eşya Taşımacılığı

Anasayfa » Kurumsal Eşya Taşımacılığı

Onay Nakliyat olarak kapsamlı kurumsal taşımacılık hizmetlerimiz, her bir şirkete ait eşyaların taşınmasına yönelik çözümlerle müşterilerinin zaman, para ve stresinden tasarruf etmek için tasarlanmıştır. Ülke genelinde ofis, iş ve sanayi ürünlerinin taşınması için eşsiz bir hizmet sunuyoruz. Müşterimiz birkaç kamu ve özel sektör kuruluşu, küçük ölçekli sanayi ve şirketleri içermektedir.

Kurumsal Taşıma Hizmetleri Onay Nakliyat sayesinde çok yetenekli uzmanlar tarafından eksiksiz bir şekilde teslim edilir. Kurumsal eşya taşıma hizmetleri ve ofis değiştirme hizmetleri, her türlü Nakliyat firması için her zaman zorlu bir görevdir ve oldukça iyi bir planlama gerektirir.

Profesyonel paketleme ve taşıma ekibimiz, PC’ler, ofis ekipmanları, ofis mobilyaları ve diğerleri dahil olmak üzere pahalı ofis ürünlerinin güvenli ve hızlı bir şekilde değiştirilmesi için gereken tüm önlemleri alır. Önemli ofis belgeleri, yanlış yerleştirilme olasılıklarını ortadan kaldırmak için çeşitli bölmelerde ayrı tutulmaktadır.

Müşterilerin aşırı memnuniyetini sağlamak için sorunsuz kurumsal yer değiştirme hizmetleri ve kurumsal mal taşıma hizmetleri yürütme endişe duyuyoruz. Büro eşyalarının ambalajlanması, taşınması, yüklenmesi ve boşaltılması da dahil olmak üzere tüm adımlar en üst düzeyde bilinçli bir yaklaşımla tarafımızdan alınmaktadır. Müşterilerimiz bu hizmetleri sözleşmede belirtilen süre içerisinde teslim ettikleri için takdir ediyorlar.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: