Hasanpaşa Mah. Petrolyolu Cad. Hisar Sok. Sultanbeyli İstanbul
tr

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Yeni bir eve taşınmak kulağa ne kadar da hoş gelse de aslında süreç incelendiğinde ne kadar meşakkatli bir iş olduğunu görebilirsiniz. Bu yüzden evinizi taşıyacak bir nakliyat firması ararken, kesinlikle bu işte tecrübeli olmasını ve sektörde bilinen bir firma olmasına özen göstermelisiniz. Uzun yıllaran beri Beylikdüzü İstanbul çıkışlı evden eve nakliyat hizmeti veren Onay Nakliyat, sektörden kendini kanıtlamış nakliyat firmaları arasında yerine çoktan almıştır. Tecrübesi ve son teknoloji araçları ile ile sektörde fark yaratan Onay Nakliyat, her daim müşterilere özel nakliyat çözümleri sunarak, sınırsızca bireysel ve kurumsal müşteriye hizmet vermiştir. İstanbul’un Beylikdüzü ilçesine de yıllardır hizmet veren firmamız, Beylikdüzü ve civarını çok bilmektedir ve nakliyat sürecinin verimli geçebilmesi açısından bu oldukça büyük önem taşımaktadır. Güvenilir ve oturduğunuz bölgeyi çok iyi bilen bir nakliyat firmasından hizmet almak çok avantajlıdır.

Beylikdüzü ve civarına taşınacaksanız ya da Beylikdüzü çıkışlı taşınacaksanız, Onay Nakliyat sizin için en iyi nakliyat firması  tercihi olacaktır. Evden eve nakliyat sürecimizi aşağıda sıralandığı şekilde işleyecektir:

  • Ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertizimiz evinize gelip verimli bir nakliyat sürecini planlayabilmek için gerekli tüm bilgileri alacaktır. Evinizde taşınacak eşyaların incelenmesi, asansör durumu, kaç personel gerekeceği, hangi tip aracın gerekeceği gibi bilgiler alınacaktır. Sigortalı bir şekilde gerçekleşen bu nakliyat için size gerekli bilgiler verilecektir.
  • Planlanan tarihte ve saatte nakliyat aracımızla evinize gelip tüm eşyalarınızı ambalajlamaya başlıyoruz. Ambalajlanan eşyaları düzenli bir şekilde aracımıza yüklenecektir.
  • Demontaj işlemi gereken eşyalar demonte edilip ambalajlanıp aracımıza yüklenecektir. Demontaj işlemleri için personelimiz geldiğinde ilk olarak söylemenizi rica ediyoruz.
  • Son kontrollerin ardından nakliyat aracımız eşyalarınız ile teslimat adresine gidecektir. Daha önceden planlanan güzergah üzerinde yola çıkılacak ve söz verilenen saatte teslimat adresine varacaktır.
  • Yeni adreste aracımızdan boşaltılan eşyalarınız düzenli bir şekilde sizin direktifleriniz doğrultusunda yeni yerlerine yerleştirilecektir.
  • Montajlama işlemi istediğiniz eşyalar belirtilen noktalara monte edileceklerdir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: