Hasanpaşa Mah. Petrolyolu Cad. Hisar Sok. Sultanbeyli İstanbul
tr

Asansörlü Nakliyat

Anasayfa » Asansörlü Nakliyat

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Asansörlü Nakliyat, hacimli ve ağır mobilya parçalarını taşınma sırasında doğrudan doğru yere taşımanızı sağlar. Güçlü asansörlerimiz mobilya ve iç mekanları korur ve işin içinde yer alan herkes için optimum güvenliği garanti eder. Katlanabilir, sağlam platformlarımız, hızlı ve kolay bir şekilde, kanepe gibi büyük mobilya parçalarını taşımanıza olanak tanır. Esnek kaldırma, düşük ölü ağırlığı ve minimum manevra genişliği sayesinde mobilya lift modellerimiz her yere kolayca taşınabilmektedir.

Her kaldırma işi için eşleşen mobilya asansörü
Mobilya asansörlerimiz araç, römork veya merdiven asansörü olarak mevcuttur. Düşük ağırlığına rağmen, düşük maliyetli Top Lift merdiven asansörü, 250 kg’a kadar olan yükleri kaldırır ve kurulumu özellikle kolaydır. Simply ve Junior treyler modellerimiz ayrıca olağanüstü esneklikleri ile de yüksek puanlar elde ediyor. Örneğin, Junior mobilya asansörümüzün geri çekilebilir aksı, herhangi bir standart kapı genişliği ile kolayca uyması anlamına gelir.

Çok önceden beri var olan taşınma ihtiyacını meslek edinilmiş kişiler tarafıdan profesyonel bir şekilde gerçekleştiren evden eve nakliyat sektörü; sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir taşınma şeklidir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: