Hasanpaşa Mah. Petrolyolu Cad. Hisar Sok. Sultanbeyli İstanbul
tr

Antika Taşımacılığı

Anasayfa » Antika Taşımacılığı

ANTİKA TAŞIMACILIĞI

Bir antika taşımak sadece bazı düzenli paketlenmiş kutularla neredeyse aynı değildir. Antikalarınızın hasar görmemesini sağlamak için gerekli zamanı ve gerekli bakımı yapmaya istekli bir uzmana ihtiyacınız var. Uygun fiyatlı taşıma servisimiz sadece ihtiyacınız olan uzmanları değil, aynı zamanda belirli bütçenize uygun bir fiyat da sunar. Yüksek eğitimli profesyonellerimiz, özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış antika taşıma hizmetleri sunar. Büyük bir heykeli ya da duvara asılı olmanız gerekip gerekmediğini, gerekli deneyimi sağlarız.

İstanbul’un En İyi Antika Taşıyıcıları

İstanbul’daki en iyi antika taşıma firmalarından biri olarak bize güvenebilirsiniz. Her türden antika taşınma ihtiyacı olan birçok sakine yardım ettik. Tüm bir parça galerisini veya sadece çok özel bir sanat parçasını taşıyor olmanızın önemi yoktur, tüm süreç boyunca size tüm dikkatimizi ve ilgimizi göstereceğiz.

Antikalarınız Titizlik İle Taşınıyor

Profesyonel eğitimli personelimiz antikalarınızı taşırken azami özeni gösterecektir. Eski öğelerin çok kırılgan olabileceğini biliyoruz ve her bir parçayı ambalajlarken ve taşırken dikkate alıyoruz. Bizi işe aldığınızda, hasar gören antikalarınız için endişelenmenize gerek yok. Antikalarınızın hasarsız hale gelmesini sağlamak için mutlak en iyi paketleme ve taşıma yöntemlerini kullanıyoruz.

  • Tam ambalajlama ve açma hizmetleri
  • Antika taşımacılığına özel ve dikkatli planlama
  • Ekonomik nakliye ücretleri
  • Sigorta ve hizmet sözleşmeleri
  • Çapraz şehir antika taşıma hizmetleri
  • Ambalaj malzemelerinde indirim
  • Antikalar için hem ticari hem de konut taşımacılığı
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: